Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny dla Klientów Przemysłowych

IVM Chemicals Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne klientom w doborze produktów ILVA

  • Samodzielne przeprowadzanie prób technologicznych u klientów / wdrażanie nowych technologii

  • Prezentacje nowych produktów/rozwiązań technologicznych

  • Przekazywanie informacji i współpraca z Laboratorium Krajowym

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży lakierniczej (warunek konieczny)

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Technologii Drewna lub Chemii

  • Znajomość obsługi komputera (Windows/Outlook/aplikacje MS-office)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dobra znajomość j, angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Wysoka motywacja

  • Elastyczność i odpowiedzialność

  • Bardzo dobra umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność pracy pod presją

  • Inicjatywa

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku

  • Samochód służbowy

IVM Chemicals Sp. z o.o.

IVM Chemicals Sp. z o.o. jest częścią IVM Group, jednego z największych na Świecie koncernów działającym w obszarze lakierów do drewna, posiadającym przedstawicielstwa na najważniejszych rynkach europejskich i z siecią dystrybucji w ponad 70 krajach Świata. IVM Group jest właścicielem marki ILVA.

IVM Chemicals Sp. z o.o. w związku z rozwojem marki ILVA poszukuje:

DORADCY TECHNICZNEGO DLA KLIENTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Przewiń do profilu firmy