Do CV prosimy dołączyć n/w klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IVM Chemicals Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. Pańska 98/101 moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie informujemy, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IVM Chemicals Sp. z o.o., ul. Pańska 98/101, 00-837 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji tj. oceny kwalifikacji, umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na stanowisku, na które Pani/Pan aplikuje. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania lub usunięcia, prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny dla Klientów Przemysłowych

IVM Chemicals Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne klientom w doborze produktów ILVA

  • Samodzielne przeprowadzanie prób technologicznych u klientów / wdrażanie nowych technologii

  • Prezentacje nowych produktów/rozwiązań technologicznych

  • Przekazywanie informacji i współpraca z Laboratorium Krajowym

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży lakierniczej (warunek konieczny)

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Technologii Drewna lub Chemii

  • Znajomość obsługi komputera (Windows/Outlook/aplikacje MS-office)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dobra znajomość j, angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Wysoka motywacja

  • Elastyczność i odpowiedzialność

  • Bardzo dobra umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność pracy pod presją

  • Inicjatywa

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku

  • Samochód służbowy

IVM Chemicals Sp. z o.o.

IVM Chemicals Sp. z o.o. jest częścią IVM Group, jednego z największych na Świecie koncernów działającym w obszarze lakierów do drewna, posiadającym przedstawicielstwa na najważniejszych rynkach europejskich i z siecią dystrybucji w ponad 70 krajach Świata. IVM Group jest właścicielem marki ILVA.

IVM Chemicals Sp. z o.o. w związku z rozwojem marki ILVA poszukuje:

DORADCY TECHNICZNEGO DLA KLIENTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Przewiń do profilu firmy