Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczny do spraw fotowoltaiki

For Energy Sp. z o.o.

  • Będzin, Bielsko-Biała, Blachownia, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Ogrodzieniec, Orzesze, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Pyskowice, Racibórz, Siemianowice Śląskie, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wodzisław Śląski, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec, Bieruń, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Lędziny, Łaziska Górne, Miasteczko Śląskie, Poręba, Pszów, Radlin, Radzionków, Łazy

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

  • Sprzedaż i doradztwo klientom w zakresie fotowoltaiki

  • Negocjowanie warunków i podpisywanie umów

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, oraz budowanie relacji z Klientem

Nasze wymagania

  • Nastawienie na osiąganie wyników

  • Komunikatywność

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysoka motywacja w realizacji zadań i determinacja w osiągnięciu założonych celów

  • Chęci do poszerzania wiedzy

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej

To oferujemy

  • Możliwe różne formy zatrudnienia

  • Dobrą atmosferę pracy oraz brak korporacyjnego podejścia

  • Możliwość otrzymania narzędzi pracy

  • Pracę w stabilnej i nieustannie rozwijającej się firmie

  • Kompleksowe szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz firmy

  • Swobodę w działaniu – elastyczny i nienormowany czas pracy

  • Opiekę Menadżera i Dyrektora Sprzedaży

  • Wsparcie Back Office w realizacji umów

  • Wynagrodzenie z podstawą plus prowizją

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

For Energy to firma, która z pasją działa na rynku energii odnawialnej. Pomimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej charakteryzuje nas stabilność i nieustający rozwój, dlatego rośniemy w siłę i wciąż zatrudniamy.

Szukamy Specjalistów o nietuzinkowym myśleniu, pozbawionych minimalistycznego podejścia zarówno do życia, jak i pracy.

Stabilna pozycja na rynku i nieustający rozwój firmy

Najcenniejszą wartością Firmy jest człowiek przez duże C.

Przewiń do profilu firmy

Ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie...

  • Jeśli potrafisz wyjść ze schematu

  • Jeśli chce Ci się chcieć

  • Szukasz rozwiązań, a nie problemów

  • Kochasz swobodę i dobre zarobki

  • Lubisz rozmawiać, a nie tylko słuchać monologu

  • Jesteś osobą o atrakcyjnym umyśle i unikatowym myśleniu

Dodatkowe informacje

Praca możliwa na terenie całego kraju, lub jak wolisz w obrębie jednego województwa

Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju!

100 % PROWIZJI DLA HANDLOWCA