Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczny do sprzedaży obrabiarek do drewna

FELDER Group Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bełchatów
    Bełchatów, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • fachowe doradztwo w doborze pił panelowych oraz magazynów płyt
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z klientami w powierzonym obszarze
  • praca w siedzibie Żory oraz wizyty u klientów w terenie

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość branży stolarsko-meblarskiej
  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • szkolenie wprowadzające i stałe wsparcie w trakcie pracy
  • samochód, laptop i telefon służbowy
  • systematyczne szkolenia do pogłębiania fachowej wiedzy
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • kwotę gwarantowaną + prowizje
  • długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

FELDER Group Polska Sp. z o.o.

FELDER Group Polska sp. z o.o. działa na rynku polskim już 17 lat i jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju renomowanego, austriackiego producenta obrabiarek do drewna FELDER KG. Przedsiębiorstwa szczycącego się ponad 60-letnim doświadczeniem, na wskroś nowoczesnego, a jednocześnie nadal rodzinnego. Należymy do czołówki największych dostawców tego typu obrabiarek w Polsce i osobom związanym z branżą drzewną oferujemy, obok przebogatej palety maszyn stolarskich i narzędzi, pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo z 12 salonów.

Doradca Techniczny do sprzedaży obrabiarek do drewna, Bełchatów