Oferta pracy

Doradca Techniczny ds. farb i lakierów

VBH Polska Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów na terenie województwa podkarpackiego

  • Wprowadzanie nowego asortymentu do sprzedaży

  • Prowadzenie konsultacji i doradztwa technicznego dla działu sprzedaży

  • Współpraca z istniejącymi i potencjalnymi dostawcami produktów

  • Realizacja założonych planów sprzedaży

  • Analiza otoczenia rynkowego w zakresie jakości oferowanych produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i znajomość branży

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane techniczne

  • Wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do realizacji stawianych celów

  • Dobra organizacja i kontrola pracy

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego będzie atutem

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia techniczne

  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy – segment C, laptop, telefon)

  • Premie świąteczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

VBH Polska Sp. z o.o.

VBH to ekspercka marka okuć okiennych i drzwiowych. Filary naszego przedsiębiorstwa to odpowiadający zapotrzebowaniu asortyment produktów, liczne usługi serwisowe oraz międzynarodowa sieć dystrybucji.

Producentom okien i drzwi oferujemy pełny asortyment systemowych rozwiązań do produkcji i profesjonalnego montażu okien i drzwi. W ofercie obok markowych produktów wielu producentów, firma VBH oferuje także własne marki, takiej jak: greenteQ, profiteQ oraz Firmax.

Przewiń do profilu firmy