Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny ds. OZE

SUNGREEN sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Systematyczne raportowanie działań

  • Doskonalenie umiejętności sprzedażowych

  • Codzienna praca w terenie

  • Bezpośrednia sprzedaż do klienta B2C i B2B

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B / B2C lub D2D (min. 1 rok)

  • Doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej, fotowoltaiki lub tematów pokrewnych będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra komunikacja werbalna i pisemna

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość kariery i długoterminowego rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne

  • Bardzo atrakcyjny i przejrzysty system premiowania

  • Szkolenia

  • Samochód służbowy po okresie próbnym

  • Umowa B2B lub zlecenie

SUNGREEN sp. z o.o.

SUNGREEN - firma od podstaw stworzona z osób z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie OZE. Charakteryzująca się niesamowitą dynamiką, która kieruje nas tylko w jednym kierunku. Prowadzona wg najwyższych standardów wyznaczających trend obecnej kategorii rynkowej , poszukuje handlowca z krwi i kości który otrzyma szansę zarządzania produktem premium z pełną wiarygodnością konsumencką.

Przewiń do profilu firmy

Jako Doradca Technicznych ds. OZE będziesz odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż rozwiązań fotowoltaicznych w sektorze B2B i B2C.