Doradca Techniczny ds. OZE (pompy ciepła/rekuperacja/fotowoltaika)

Nibe-Biawar Sp z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma „NIBE-BIAWAR” Sp. z o.o.

Misją działania naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań grzewczych takich jak: systemy wentylacyjne i solarne, pompy ciepła NIBE, elektryczne podgrzewacze wody, wymienniki ciepłej wody BIAWAR, kotły peletowe PELLUX

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • doradztwo techniczne w zakresie pomp ciepła, systemów wentylacyjnych i fotowoltaicznych
  • dobór urządzeń
  • weryfikacja poprawności wykonania instalacji
  • weryfikacja i tworzenie schematów instalacji
  • współpraca z dystrybutorami oraz firmami wykonawczymi i projektowymi
  • wsparcie techniczne regionalnych doradców technicznych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane: mechaniczne, inżynieria środowiska ciepłownictwo), absolwenci mile widziani
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznych
  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • znajomości języka angielskiego
  • łatwości i predyspozycji do uczenia się nowych rzeczy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów
  • pracę w dynamicznym, prężnie działającym zespole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nibe-Biawar Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 57, 15-703 Białystok, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy