Doradca Techniczny ds. Rynków Zagranicznych

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

ATLAS Sp. z o.o.

Płk. Jana Kilińskiego 2

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działań sprzedażowych w zakresie problematyki technicznej, w tym prowadzenie korespondencji z klientami

  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej (m.in. karty techniczne, karty charakterystyki wyrobu) w językach obcych

  • prowadzenie szkoleń dla klientów zagranicznych

  • obsługa reklamacji technicznych

  • pozyskiwanie zagranicznych certyfikatów, pozwoleń, świadectw i innych dokumentów, niezbędnych przy sprzedaży do zagranicznych klientów spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne (budownictwo, architektura)

  • biegła znajomość języka angielskiego, w tym słownictwa technicznego

  • znajomość drugiego języka obcego: niemieckiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną, tj. kartami produktu, kartami charakterystyki

  • znajomość MS Office

  • nastawienie na realizację celów i operatywność

  • kreatywność, łatwość uczenia się, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie praktyczne w branży budowlanej

  • doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym

  • znajomość systemu IFS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników