Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny ds. Systemów Aluminiowych

VitrinTec Sp. z o.o.O firmie

  • Karola Olszewskiego 19c
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

VitrinTec Sp. z o.o.

Karola Olszewskiego 19c

Kielce

VitrinTec to wiodący polski producent systemów aluminiowo-szklanych przeznaczonych do podziału powierzchni open space w budynkach biurowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniach prywatnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych poszukujemy kandydatów/-ki do działu handlowego na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych;
  • planowanie działań i pozyskiwanie nowych klientów;
  • kompleksowa opieka i aktywna współpraca z klientami;
  • przygotowywanie ofert i spotkań handlowych;
  • bezpośredni udział w negocjacjach i ustalaniu warunków współpracy;
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą, w tym raportów handlowych;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne/budowlane;
  • znajomość programu Auto-Cad;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • doświadczenie sprzedażowe;
  • znajomość rynku okienno-fasadowego lub innej stolarki aluminiowej/PCV;
  • komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego lub jęz. niemieciego
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • znajomość programu do kalkulacji ślusarki MBCAD, ALICAD itp.(mile widziane)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia od sprzedaży;
  • udział w szkoleniach produktowych i technicznych;
  • pracę w przyjaznym, zgranym zespole z globalną ambicją rozwoju, w którym zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc;
  • narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód);
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • darmowe lekcje języka angielskiego (3 poziomy);
  • spotkania integracyjne;

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne