Oferta pracy

Doradca Techniczny ds. wentylacji i izolacji technicznych

SIG Sp. z o.o.

Magazynowa 6

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych oraz izolacji technicznych.

  • Rozwój sprzedaży wentylacji oraz klimatyzacji , izolacji technicznej na rynku lokalnym

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi

  • Pozyskiwanie nowych klientów

Podział czasu pracy
60%

Praca w terenie

40%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe ( klimatyzacja / wentylacja ewentualnie chłodnictwo)

  • Znajomości lokalnego rynku inwestycyjnego oraz firm instalacyjnych.

  • Inicjowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

  • Silnej orientacji na wynik.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży HVAC ( mile widziane w sprzedaży produktów HVAC )

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Program szkoleń (wstępne, produktowe, sprzedażowe)

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, laptop

  • Przyjazną atmosferę 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Etapy rekrutacji
1

I etap - rozmowa z reprezentantem działu HR

2

II etap - rozmowa z bezpośrednim przełożonym

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych.

Przewiń do profilu firmy