Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny ds. Zdrowia Zwierząt

AHV POLAND sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jako Doradca Techniczny ds. Zdrowia Zwierząt będziesz twarzą naszej firmy i marki, Twoje kluczowe zadania obejmują:

  • Doradctwo i wskazówki dla naszych klientów w zakresie produktów i koncepcji AHV.

  • Konwersja potencjalnych klientów na klientów o długoterminowym potencjale wzrostu.

  • Regularny kontakt z Kierownikiem Sprzedaży i pracownikami biurowymi.

  • Wsparcie merytoryczne klientów oraz zespołu sprzedażowego.

  • Bycie na bieżąco z odpowiednimi zmianami produktu na rynku lokalnym & trendami rynkowymi.

Nasze wymagania

  • Dyplom Lekarza Weterynarii

  • Obowiązkowa znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (minimum poziom B2).

  • Doświadczenie w gospodarstwach mlecznych (osobiste lub zawodowe)

  • Ważne prawo jazdy

  • Chęci i zdolność do częstych podróży lokalnych

  • Wybitne umiejętności komunikacyjne, asertywne i reprezentatywne

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, pracę w młodym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Profesjonalne szkolenia przed rozpoczęciem samodzielnej pracy

  • Zagraniczne szkolenia i kursy specjalistyczne

  • Podstawowe narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet

O nas

KIM JESTEŚMY

AHV (Animal Health Vision) jest liderem w branży rozwiązań w zakresie quorum sensing opartych na zdrowiu zwierząt i usług doradczych jako wartości dodanej.

AHV opracowuje innowacyjne i zrównoważone rozwiązania w celu pokonania istotnych przeszkód w sektorze zdrowia zwierząt. Robimy to poprzez współpracę z bakteriami i skuteczne skupienie się na źródle, czyli biochemicznej komunikacji między bakteriami.

Naszą misją jest wzmocnienie pozycji hodowców poprzez innowacje w dziedzinie zdrowia zwierząt. Dzięki naszym rozwiązaniom, usługom i poradom dostosowanym do ich potrzeb, dajemy im kontrolę nad zdrowiem zwierząt i wynikami biznesowymi. Współpracując ze sobą, możemy stworzyć łańcuch dostaw produktów mlecznych i żywności opartych na quorum.

Z AHV, hodowcy sami mogą zapewnić skuteczną odpowiedź na naturalne mechanizmy obronne bakterii.

O AHV POLSKA

AHV Polska została powołana aby zapewnić firmie AHV International pozycję lidera na światowym rynku w zakresie zdrowia zwierząt nowej generacji. Jesteśmy pierwszą organizacją rolniczą, której celem jest umożliwienie hodowcom bydła mlecznego stosowania nowych rozwiązań w celu naturalnej optymalizacji zdrowia zwierząt, poprawy rentowności i pozytywnego wpływu na środowisko.

Ze względu na nowatorski charakter naszej technologii, będziemy współpracować bezpośrednio z hodowcami bydła mlecznego za pośrednictwem narzędzi oraz danych dostępnych w gospodarstwach w celu zapewnienia jak najlepszych wyników ekonomicznych.