Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczny (Dział Pomp i Systemów Pompowych)

Muehsam Rozwiązania Dla Przemysłu Sp.J.O firmie

Muehsam Rozwiązania Dla Przemysłu Sp.J.

188

Zaczernie (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta

  • Przyjmowanie pomp do naprawy, wydawanie pomp po naprawie

  • Sporządzanie protokołów z diagnostyki oraz naprawy

  • Ustalanie harmonogramu prac serwisu

  • Wycena diagnostyki oraz naprawy

  • Udzielanie informacji technicznych

  • Rozliczanie paliwa, faktur

  • Współpraca z centralą w Kielcach oraz producentami pomp

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy

  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia, posiadanych umiejętności oraz zaangażowania

Autoryzowany Serwis Pomp GRUNDFOS, WILO, EBARA poszukuje Doradcy Technicznego do Oddziału Serwisu w Zaczerniu k. Rzeszowa

Przewiń do profilu firmy