Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny - Fotowoltaika i Pompy Ciepła

INTELUS ENERGY Sp. z o.o.

6 000200 000 / mies. (zal. od umowy)
  • lubuskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą sektora energetycznego odnawialnych źródeł energii w segmencie B2C oraz B2B. Naszym celem jest maksymalizacja oszczędności naszych Klientów. Oferujemy zarówno projektowanie, sprzedaż, montaż, jak i serwis fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii oraz akcesoriów elektromobilności. Posiadamy własne biuro projektowe, wykwalifikowany i doświadczony zespół kadr inżynierskich oraz montażowych. W ramach prowadzonej działalności łączymy kompetencje branży elektrycznej, budowlanej, konsultingowej i finansowej. Zajmujemy się kompleksowo całością powierzonej inwestycji w obszarze energetyki od projektowania, poprzez realizację oraz serwis oferowanej infrastruktury energetycznej. Prowadzimy jednocześnie prace modernizacyjne istniejących już systemów energetycznych, celem poprawy ich efektywności i bezpieczeństwa. ​Zarządzamy systemami energetycznymi naszych klientów, dokonujemy efektywnej kontroli ponoszonych kosztów energii oraz optymalizujemy koszty jej zużycia. Specjalizujemy się w fotowoltaice, pompach ciepła i kolektorach słonecznych. Mamy w swoim dorobku wiele projektów dla znaczących podmiotów, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Istotnym elementem działalności firmy jest wsparcie partnerów w zakresie zidentyfikowania oraz pozyskania źródeł finansowania inwestycji.

INTELUS ENERGY Sp. z o.o. to zespół pasjonatów, którzy satysfakcję czerpią ze wspólnej pracy oraz wzajemnie się napędzają :) Zabiegamy wśród naszych Klientów o stosowanie ekologicznych rozwiązań i troskę o zdrowie naszej plany. Firmy, sektor publiczny i Klienci indywidualni pokładają w nas ogromne zaufanie, a my doradzamy najlepsze z możliwych rozwiązań dostępnych na rynku.

Podjęliśmy decyzję o umożliwieniu sobie i innym możliwości dalszego rozwoju, dlatego powiększamy nasz zespół zapraszając do niego kolejną Osobę, która będzie pracować na stanowisku Doradcy Technicznego.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • kontakt z Klientem i przygotowywanie ofert
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • wykonywanie audytów technicznych u klientów
  • doradztwo w zakresie doboru instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła dla klientów segmentu B2C i B2B
  • planowanie działań sprzedażowych i realizacja założonych celów
  • prowadzenie procesu sprzedażowego przy użyciu narzędzi CRM
  • współpracą z biurem oraz oddziałami terenowymi firmy
  • dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy

Jesteś kandydatem idealnym jeśli:

  • masz doświadczenie w branży handlowej
  • nie masz nic przeciwko pracy w terenie
  • jesteś osobą otwartą i lubisz budować relacje
  • czerpiesz przyjemność ze współpracy z innymi
  • potrafisz korzystać z programów pakietu MS Office: Excel, Word, Power Point
  • jesteś osobą punktualną i skrupulatną
  • masz swoje pomysły i nie boisz się o nich mówić
  • cechuje Cię wysoka motywacja i zaangażowanie w osiąganiu celów
  • masz wysokie zdolności interpersonalne
  • masz aktualne prawo jazdy kat. B i czynnie z niego korzystasz
  • szukasz długofalowej współpracy na dłuższy okres niż kilka miesięcy  :)

Będąc jednym z nas…

  • będziesz powitany jak najlepiej umiemy i wprowadzimy we wszystkie zagadnienia pracy w naszym teamie zarówno w praktyce jak i w teorii
  • szeroko otworzymy przed Tobą drzwi do świata zawodowego rozwoju w prężnie rozwijającej się branży energii odnawialnej
  • otrzymasz dostęp do szkoleń i wsparcia w całym okresie współpracy
  • otrzymasz narzędzia niezbędne do efektywnej pracy :)

Jeśli słowo handlowiec opisuje właśnie Ciebie? Szukasz ciekawej pracy? Zgłoś się do nas!

Nie wiesz czy będziesz mógł się z nami obecnie spotkać? Skontaktuj się z nami, maksimum bezpieczeństwa w kontaktach ze współpracownikami i klientami to dla nas priorytet!!!

Ogłoszenie archiwalne