Doradca techniczny - fotowoltaika

IDEA PV sp. z o.o.O firmie

3 500‐30 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zdobądź pracę, która da Ci zawodową satysfakcję. Dołącz do naszego zespołu.

Specjalizujemy się sprzedaży, montażu, fotowoltaiki, pomp ciepła.

Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym, rolnym osiągnąć niezależność energetyczną. Wykorzystujemy w tym celu innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, systemów fotowoltaicznych.

W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, dostępnej pod adresem:

www.ideapv.pl

OPIS STANOWISKA

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych

WYMAGANIA

  • Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży.
  • Wysoki poziom zaangażowania w pracę
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu
0 - 2 lata

OFERUJEMY

  • Współpracę na zasadzie B2B z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Wynagrodzenie podstawa + prowizja
  • Samochód karta na paliwo, telefon

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy