Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczny

LEADER TECH Ltd. Sp. z o.o.O firmie

  • Głogów
    Głogów, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę dotychczasowych Klientów i pozyskiwanie nowych,
  • Spotkania i wizyty u obecnych i nowych Klientów,
  • Przygotowanie ofert, prowadzenie negocjacji,
  • Raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy z Klientem
  • Skutecznej komunikatywności i umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • Znajomości obsługi komputera (Excel, Word),
  • Samodzielności i systematyczności,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Otwartości na podróże służbowe.
  • Teren pracy to województwo mazowieckie i lubelskie.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego

O nas

Firma LEADER TECH Ltd. Sp. z o.o. z siedzibą w Wielkim Konopacie od wielu lat zajmuje się dystrybucją uszczelnień, serwisem technicznym urządzeń oraz oferuje usługi, obejmujące swoim zakresem remonty, modernizację, naprawy oraz regenerację armatury przemysłowej.

Doradca Techniczny, Głogów