Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny - Handlowiec

VELTECH Konrad Matolicz, Mariusz Bułakowski S.C.

  • Rzemieślnicza 38, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Rzemieślnicza 38

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Doradztwo techniczne na rzecz klientów w celu jak najlepszej optymalizacji oferty,

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów,

  • Nadzór nad realizacją kontraktów /bieżąca współpraca z klientami oraz dostawcami,

  • Kontrola i optymalizacja kosztów realizacji zlecenia/ przygotowywanie raportów z działań bieżących.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Spawalnictwo, Metalurgia, Inżynieria Materiałowa, Mechanika),

  • Znajomość techniki sprzedaży i negocjacji,

  • Budowa i rozszerzanie bazy potencjalnych klientów oraz zapewnienie najwyższej jakości współpracy z dotychczasowymi klientami,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

  • Chęć rozwoju i zdobywania praktycznej wiedzy z zakresu spawalnictwa,

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Umiejętność analizy i strategiczne planowanie zadań, samodzielność, przedsiębiorczość, konsekwencja oraz dynamizm w działaniach.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w tym w środowisku międzynarodowym,

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • Pracę w profesjonalnym młodym środowisku, w stabilnej i rozwijającej się firmie współpracującej z kontrahentami również zagranicznymi,

  • Kontakt z największymi partnerami handlowymi w branży.

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Jesteśmy firmą handlową oferującą specjalistyczne materiały i urządzenia spawalnicze. Z uwagi na techniczne zaawansowanie produktów, ich sprzedaż jest zwykle połączona z fachową prezentacją oraz wdrożeniem optymalnie dobranych procesów i technologii. Takie działanie sprzyja obniżeniu kosztów produkcji, przy jednoczesnej poprawie jakości i wydajności pracy. Motto „PASJA SPAWANIA” wyraża naszą satysfakcję płynącą z udanych realizacji projektów, profesjonalnej obsługi połączonej z inżynierskim doradztwem oraz szkoleniami czy też serwisem.

Przewiń do profilu firmy