Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczny- handlowiec

Derksen Polska Sp. z o.o.

5 5308 380 brutto / mies.
  • Przyszowice (pow. gliwicki)

    Przyszowice (pow. gliwicki), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient z branży materiałów ogniotrwałych poszukuje: Doradca techniczny- handlowiec

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie silnych relacji biznesowych

  • Rozwój współpracy z obecnymi klientami krajowymi i zagranicznymi

  • Sporządzanie ofert i zamówień

  • Monitorowanie realizacji zamówień oraz wyjaśnienie kwestii technicznych z odpowiednimi działami firmy

  • Realizacja założonego budżetu finansowego

  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji dla klientów oraz negocjowanie kontraktów z Klientami

  • Raportowanie działań handlowych do Zarządu

  • Udział w konferencjach branżowych

  • Tworzenie strategii handlowej: rozwój nowych rynków sprzedaży, wdrażanie nowego asortymentu

  • Organizacja pracy zespołu handlowców

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)

  • Dobra znajomość programów Excel, Word

  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość, determinacja, zaangażowanie

  • Umiejętność aktywnego słuchania, analizy potrzeb klienta oraz reagowania na jego potrzeby

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowa menadżerska

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności (4000-6000 zł netto)+ premia od sprzedaży

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Szkolenie wprowadzające oraz szkolenia rozwojowe

  • Możliwość awansu na stanowisko Sales Manager / Kierujący Zespołem Sprzedaży

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 4042). Jesteśmy obecni na rynku od 2007r., świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.

Wiemy jaką wartość dla firmy stanowi dobry pracownik, a dla pracownika uczciwy pracodawca. Kierujemy się szacunkiem, uczciwością, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV.