Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczny - Handlowiec

  • śląskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    NOVA – Jesteśmy od  17 lat na rynku. Pod koniec 2005 roku uruchomiliśmy dział NOVA Technika zajmujący się technicznym zaopatrzeniem firm w materiały ścierne, skrawające oraz narzędzia wiertnicze. Znajdujemy dla Naszych Klientów optymalne rozwiązania i przez to obniżamy ich koszty. Nasza misja to Profesjonalizm w zaspokajaniu potrzeb Naszych Klientów. Swoją działalność opieramy na pracy Naszego Zespołu Handlowego. Cechuje Nas innowacyjność. Łączymy podejście firmy handlowej z konsultingową. POSIADAMY RECEPTĘ NA SUKCES W SPRZEDAŻY. Interesują nas ludzie, a nie dyplomy.....

    Obecnie poszukujemy do działu NOVA Technika osoby na stanowisko:
    DORADCA TECHNICZNY- HANDLOWIEC
    Obszar: Śląskie cz. Południowa, Podkarpacie

    Opis stanowiska:

    Budowa i analiza rynku na podległym terenie. Pozyskiwanie nowych klientów poprzedzone szkoleniami technicznymi i sprzedażowymi. Rozwijanie relacji zarówno ze średnimi jak i największymi zakładami w rejonie. Budowanie właściwego wizerunku Firmy oraz zaangażowanie się w doradztwo i sprzedaż produktów o najwyższym stosunku jakości do ceny.

    Wymagania – szukamy osób:

    • nie bojących się ciężkiej pracy,
    • z orientacją na wyniki i możliwości, nie na stabilizację,
    • z minimum 1-2 letnim doświadczeniem w sprzedaży,
    • z wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi (zadawania pytań, słuchania),
    • o pełnej dyspozycyjności i systematycznych,
    • o doskonałej organizacji własnego czasu pracy,
    • o potrzebie bycia najlepszym w swojej branży,
    • z wykształceniem minimum średnim,
    • znajomość zagadnień technicznych związanych z narzędziami będzie atutem.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę lub umowę agencyjną,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja) – zarobki po zbudowaniu rynku do 7000 PLN netto miesięcznie na umowie o pracę oraz do 15 000 PLN netto miesięcznie na umowie agencyjnej,
    • samochód służbowy,
    • za ciężką i konsekwentną pracę bardzo duże możliwości rozwoju,
    • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne.

    Informacje dodatkowe:

    • miejsce zamieszkania: Śląskie, Podkarpackie,
    • czas trwania umowy: bezterminowo po okresie próbnym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania