Oferta pracy

Doradca techniczny - handlowiec

Adler Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poświęcka 1A
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Adler Polska Sp. z o.o.

Poświęcka 1A

Wrocław

ADLER – Polska Sp. z o.o. – firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości lakierów, barwników i impregnatów do drewna austriackiego producenta marki ADLER, obecna na polskim rynku od 17 lat poszukuje pracownika do odziału firmy we Wocławiu, na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wdrażanie i realizowanie planów sprzedaży w wyznaczonym regionie
  • systematyczny kontakt z klientem i doradztwo techniczne
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • inżynieria produkcji
  • opieka nad oddziałem i możliwość awansu na stanowisko kierownicze

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne np. technologia drewna lub praktyka przy obróbce i malowaniu drewna)
  • komunikatywność i przyjazna aparycja
  • doskonała organizacja
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera (MS Office)
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • zdolności manualne, umiejętność posługiwania się pistoletem lakierniczym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie, umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • stałą pensję + motywacyjny, przejrzysty system wynagradzania
  • profesjonalne szkolenie
  • narzędzia pracy: m.in. samochód służbowy, laptop, telefon
  • prywatną opiekę medyczną w grupie Lux-Med
  • dostęp do programu Multisport
  • pracę w zgranym i pomocnym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy