Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny - Handlowiec

MXnorm Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów oraz obsługa klientów z różnych branż przemysłu,

  • negocjowanie warunków sprzedaży,

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,

  • identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych,

  • rozwój sieci sprzedaży poprzez pozyskiwane nowych klientów,

  • prowadzenie prezentacji produktowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,

  • mile widziana wiedza w zakresie tłocznictwa lub spawalnictwa,

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem,

  • zdolności komunikacyjne, operatywność, dyspozycyjność i szybkość w działaniu,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • gotowość do pracy w terenie,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • motywacyjne wynagrodzenie,

  • samochód służbowy,

  • telefon, laptop,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego,

  • benefity z ZFŚS - opieka medyczna, pakiet OK System.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

MX NORM Sp. z o.o. jest jedną z największych polskich firm zajmujących się produkcją i sprzedażą części do budowy tłoczników, wykrojników i form wtryskowych oraz części eksploatacyjnych do procesów spawania, cięcia plazmowego, gazowego, laserowego i zgrzewania oporowego. Do szerokiego grona naszych odbiorców należą firmy z sektora narzędziowego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, branży Automotive i AGD oraz przemysłu maszynowego i farmaceutycznego.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Doradca Techniczny / Handlowiec

Region: Polska północna (województwa: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko pomorskie, wielkopolskie)

Przewiń do profilu firmy