Oferta pracy

Doradca Techniczny - Handlowy

SYLVAO firmie

SYLVA

83-441 Wiele; Kościerska 2

Wiele (pow. kościerski)

SYLVADREWNO to nowoczesne przedsiębiorstwo w branży drzewnej, zatrudniającej 300 osób. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Wielu, niedaleko Kościerzyny. Jesteśmy częścią rodzinnej firmy PIVETEAUBOIS, z ogromną pasją do drewna z 70 letnim doświadczeniem we Francji i 25 letnim w Polsce. Stawiamy na naturalność i bycie sobą, wspierając rozwój naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów hurtowych i przemysłowych
  • opracowywanie ofert handlowo-technicznych
  • tworzenie i utrzymywanie relacji z inwestorami, dystrybutorami, wykonawcami, producentami
  • zapewnienie klientom wsparcia handlowego i technicznego przy realizacji kontraktów
  • systematyczne raportowanie o wynikach
  • realizacja planowanych celów budżetowych
  • analiza rynku oraz konkurencji
  • udział w prezentacjach i wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe  techniczne, handlowe lub pokrewne)
  • doświadczenie w sprzedaży branży budowalnej / drzewnej (min. 2 lata)
  • umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy i planowania
  • samodzielność i nastawienie na realizację celu
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość programów MS Word, Excel, Outlook, Power Point
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne (nawiązywania i utrzymywanie relacji); komunikacyjne: (umiejętności uważnego słuchania, negocjacyjne, rozwiązywania konfliktów, pracy zespołowej)

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • wynagrodzenie stałe oraz okresową premię uzależnioną od realizacji zadań
  • pakiet socjalny
  • samochód służbowy oraz narzędzia niezbędne do realizacji ww. zadań
  • szanse rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach w Polsce i Francji

Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy przesyłać klikając na przycisk ‘Aplikuj’

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy