Doradca Techniczny - HVAC (rynek Niemiecki)

GRUPA KAN

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie na rynku niemieckojęzycznym nowoczesnych rozwiązań technicznych

  • praca nad rozwojem oferty firmy, poprzez stałe konsultacje z konstruktorami i działem wdrożeń

  • opracowywanie materiałów technicznych i marketingowych na obsługiwany rynek

  • udział w procesie reklamacji

  • prowadzenie szkoleń i wsparcie techniczne komórki handlowej obsługującej rynki niemieckojęzyczne

  • opracowywanie instrukcji i prezentacji produktowych, materiałów reklamowych i katalogów przy wsparciu komórki marketingu

Nasze wymagania

  • znajomość j. niemieckiego, na poziomie swobodnej komunikacji (m.in. prowadzenie szkoleń i kontakt z partnerami handlowymi)

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowana Inżynieria Sanitarna

  • znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenia w branży HVAC: branża instalacyjna

  • znajomości zagadnień technicznych w zakresie projektowania i montażu instalacji

  • znajomości programów do projektowania instalacji

  • umiejętności/doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i prezentacji produktowych

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • dyspozycyjności związanej z delegacjami służbowymi (rynki niemieckojęzyczne) – kilka razy w roku, planowane z odpowiednim wyprzedzeniem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • opłata za dojad do Centrali i hotel

GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obsłudze klienta. Umiesz przekonać do siebie ludzi, budujesz z nimi dobre relacje? Jeżeli to Ty, aplikuj - prowadzimy właśnie rekrutację na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNY - HVAC (rynek Niemiecki)

Przewiń do profilu firmy