Oferta pracy

Doradca Techniczny – Inżynier mechanik

NobleYouO firmie

  • Świdnica

    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie układów smarowania i pokrewnych produktów

  • Współuczestnictwo w procesie zamawiania i dostaw produktów

  • Wsparcie terenowego Działu Sprzedaży

  • Domykanie procesu sprzedaży

  • Obsługa sprzedaży przychodzącej

  • Przygotowanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne - kierunki z związane z mechaniką

  • Znasz zasady funkcjonowania i serwisowania maszyn, linii technologicznych w przemyśle elektromaszynowym

  • Potrafisz mówić po angielsku

  • Znasz rysunek techniczny

  • Masz czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znasz się na układach smarowania maszyn i procesach montażu (zagniatanie, operacje zaprasowywania)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – najpierw na 3 miesiące, potem możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30

  • Dużą samodzielność pracy

  • Szkolenie produktowe

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon

NobleYou

NobleYou specjalizuje się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze, średniego i wyższego szczebla. Świadczymy także kompleksowe usługi rozwoju personalnego, takie jak job coaching czy Assessment i Development Center. Naszą misją jest łączenie dobrych praktyk i standardów rekrutacyjnych z nowoczesnymi narzędziami, a także wiedzą psychologiczną i biznesową. Jesteśmy częścią agencji zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Ks. P. Ściegiennego 3 (Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 11 749).

Aktualnie dla naszego klienta – renomowanej firmy będącej producentem urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu – poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Techniczny – Inżynier mechanik (także dla absolwentów – stałe godziny pracy).

Przewiń do profilu firmy