Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczny - inżynier sprzedaży

  • opolskie
  • Specjalista
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma dostarczająca rozwiązania bezpieczeństwa dla instalacji procesowych w przemyśle chemicznym, rafineryjnym i wydobywczym w związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Doradca techniczny / inżynier sprzedaży

    Opis stanowiska:

    Utrzymywanie współpracy z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych. Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych. Realizacja założonych planów sprzedażowych. Analiza rynku pod kątem potrzeb klientów, możliwości sprzedażowych. Doradztwo techniczno-handlowe oraz realizacja projektów.  Raportowanie prowadzonych działań.

    Wymagania:

    • Preferowane osoby z wykształceniem technicznym: min. średnie lub wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne)
    • Podstawowa znajomość oprogramowania AutoCAD
    • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem (kontakty z klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych)
    • Znajomość rynku automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i projektów
    • Umiejętność planowania i realizacji działań sprzedażowych
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej oferowanych produktów
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej firmie z blisko 30-letnim stażem na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szkolenia w zakresie oferowanych produktów
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku  w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku  . Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected]  Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres  [email protected]