Oferta pracy

Pryzmat Sp. z o.o. sp. k.

Doradca Techniczny - Kierowca

Pryzmat Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie produktów i usług do klientów oraz organizowanie i koordynowanie całego procesu.

  • Pomoc techniczna klientom w zakresie urządzeń drukujących, tj. diagnoza problemu, czyszczenie drukarek laserowych, wymiana elementów eksploatacyjnych, współpraca z serwisami.

  • Instalowanie urządzeń drukujących i programu monitorującego u klientów.

  • Współpraca z klientami: przyjmowanie zamówień i reklamacji, weryfikacja potrzeb, składanie zamówień u dostawców, przyjęcie towaru do punktu.

  • Badanie i weryfikacja klientów do najmu urządzeń.

  • Ścisła współpraca z zespołem.

Nasze wymagania

  • Zdolność do szybkiego uczenia się i przyswajania wiedzy technicznej związanej z urządzeniami drukującymi.

  • Umiejętności organizacyjne, zaangażowanie oraz odpowiedzialność.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.

  • Minimum wykształcenie średnie.

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z klientem

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, po zakończeniu okresu próbnego.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

  • Wynagrodzenie stałe w systemie bezpremiowym.

  • Niezbędne szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz wsparcie podczas wdrożenia do pracy.

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Pryzmat sp. z o.o. sp.k. zajmuje się najmem i sprzedażą urządzeń drukujących

oraz produkcją i dystrybucją tonerów i tuszów do drukarek.

Przewiń do profilu firmy