Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny Klienta Biznesowego

SOLEOS sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zależy nam na tym, abyś rozwijał i dbał o długofalowe relacje z Klientami na bazie przekazywanych kontaktów (leady)

  • będziesz zajmował się ofertowaniem i przedstawianiem projektów instalacji fotowoltaicznych wykonanych przez Dział Projektowy dla Klientów Biznesowych oraz Indywidualnych

  • liczymy na Twój rozwój wiedzy i aktywny udział w szkoleniach produktowych/ technicznych / sprzedażowych organizowanych przez firmę

  • zdobytą wiedzę wykorzystasz podczas rozmów handlowych i prezentacji produktów firmy tj. instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, stacje ładowania, magazyny energii

  • ty decydujesz jak wygląda Twój dzień pracy i rozwój sprzedaży – wspieramy naszych handlowców Działem Back Office, który pomaga w kwestiach niuansów i zawiłości kwestii projektowych, technicznych, finansowania oraz energetyki

Nasze wymagania

  • skupiamy i dzielimy się pasją do sprzedaży niezależnie od branży, w której pracowałeś

  • cechuje nas znajomość branży i zagadnień związanych z OZE – mile widziane jeżeli ją również posiadasz, ale możemy także Cię nią zarazić!

  • otwartość na nawiązywanie kontaktów, nie tylko w segmencie B2C - w naszym portfolio znajdziesz wiele znanych marek B2B, które obsługujemy

  • lubisz ludzi i lubisz z nimi rozmawiać – na tej umiejętności opierasz nawiązywanie relacji

  • posiadasz dojrzałość handlową – lubisz profesjonalizm w kontakcie z Klientami i stawiasz na wysoką jakość obsługi

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • stabilność zatrudnienia

  • transparentny system prowizyjny

  • kompleksowy pakiet szkoleń technicznych

  • kompleksowy pakiet szkoleń sprzedażowych

  • dron

  • celebracja piątku wspólnym lunchem

  • zespół pełen pasji i energii

SOLEOS to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy działają na rynku OZE od prawie 15 lat.

Nasze portfolio to zarówno znane marki, jak i Klienci indywidualni. Łączymy ludzi oraz biznes z dobrą energią! Nasza siedziba mieści w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni – Orłowie. Spotkajmy się tutaj, daj się nam poznać, a my zrobimy wszystko, abyś został z nami jak najdłużej!

Więcej o nas na www.soleos.pl

Przewiń do profilu firmy