Oferta pracy

Doradca Techniczny Klienta

NSS Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Importer systemów zabezpieczających

z ugruntowaną pozycją na polskim rynku

ogłasza nabór na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów firmy,
  • Prezentacje produktów dla Klientów,
  • Współtworzenie strategii sprzedażowej,
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy i siecią dystrybucji,
  • Raportowanie w ustalonych standardach Zarządowi firmy,
  • Współpraca z innymi działami operacyjnymi w firmie,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekujemy:

  • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji,
  • Dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • Znajomości branży z zakresu urządzeń SSWiN lub/i CCTV. Osoby z doświadczeniem instalatorskim mile widziani,
  • Samodzielności w działaniu,
  • Orientacji na realizację celów.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Szkolenia wdrożeniowe i produktowe,
  • Dostęp do najnowszych branżowych rozwiązań technicznych,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów generujących zadowolenie Klienta i firmy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy