Logo Pracuj.pl

Doradca techniczny klienta - Technolog

GROB Polska Sp. z o. o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Techniczne wsparcie klienta w zakresie doboru obrabiarek GROB
  • Koordynacja projektów
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Nadzór i aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość oprogramowania CAM
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wiedza w zakresie programowania i uruchamiania sterowań
  • Doświadczenie w branży maszynowej (obróbka)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • CV wyłącznie w j.angielskim lub niemieckim

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku technolog

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Liczne szkolenia w centrali firmy w Mindelheim w Niemczech
  • Samochód służbowy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

Doradca techniczny klienta - Technolog, kujawsko-pomorskie