Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczny - konstruktor mebli

  • Chodzież, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Rogoźno, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Wronki, Września, Złotów, Jarocin, Kostrzyn, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Wyłączny dystrybutor w Polsce innowacyjnego systemu połączeń meblowych OVVO, nagrodzonego Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2016 roku, poszukuje ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:
Opis stanowiska:
  • Prezentacja rozwiązań z zastosowaniem systemu OVVO i doradztwo techniczne
  • Przeprowadzanie testów i wsparcie klienta w projektowaniu rozwiązań
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i współpraca z klientami
  • Dostosowanie indywidualnych rozwiązań do danego projektu
  • Praca mobilna na terenie całej Polski
Wymagania :
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność przygotowywania dokumentacji
  • Znajomość materiałów i procesów technologicznych używanych w przemyśle meblarskim.
  • Znajomość obsługi programów Solid Works lub TopSolid lub AutoCad
  • Praktyczna znajomosc technologii produkcji mebli
  • Dobra znajomosc j. angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja pracy i kreatywność
Oferujemy :
  • Prace z innowacyjnym produktem
  • Możliwość rozwoju i współpracy z największymi fabrykami mebli w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych [karta sportowa, opieka medyczna]
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy [telefon, komputer]
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
top

www.ovvo.pl

Administratorem danych jest Ita Tools Distribution z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się