Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w procesie rekrutacji prowadzonej przez MAPAL Narzędzia Precyzyjne Sp. z o.o., ul. Partyzancka 11, 61-495 Poznań. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez MAPAL Narzędzia Precyzyjne Sp. z o.o., ul. Partyzancka 11, 61-495 Poznań, przez okres najbliższych 9 miesięcy.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
MAPAL Narzędzia Precyzyjne Sp. z o.o

Doradca techniczny

MAPAL Narzędzia Precyzyjne Sp. z o.oO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 20 sty 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Stała opieka techniczna (w zakresie narzędzi skrawających i technologii obróbki wiórowej) nad naszymi klientami.

Nasze wymagania

  • kandydatów poszukujemy wśród absolwentów lub studentów ostatniego roku studiów technicznych na kierunku mechanika i budowa maszyn (obróbka skrawaniem),

  • zaangażowanej pracy,

  • odpowiedzialności,

  • ciągłego rozwoju,

  • umiejętności współpracy w zespole,

  • kreatywności, samodzielności i zdolności do realizacji wyznaczonego celu,

  • umiejętności obsługi komputera w zakresie co najmniej pakietu biurowego,

  • Microsoft Office oraz programu AutoCad,

  • znajomości języka niemieckiego i angielskiego lub przynajmniej jednego z nich,

  • prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy w bardzo dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupie przemysłowej, przy bliskiej współpracy na co dzień z europejskimi zakładami produkcyjnymi Grupy MAPAL,

  • możliwość rozwoju zawodowego do poziomu specjalistów najwyższej światowej klasy w zakresie konstrukcji narzędzi i precyzyjnej obróbki skrawaniem,

  • pracę w młodym wiekowo, ale bardzo kompetentnym, silnie zmotywowanym, nastawionym na ciągły rozwój, a jednocześnie życzliwym zespole,

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z zaangażowaniem i wynikami w pracy oraz system świadczeń socjalnych (m. in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin oraz karty MultiSport),

  • samochód służbowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

MAPAL Narzędzia Precyzyjne Sp. z o.o. to firma wchodząca w skład międzynarodowej Grupy MAPAL, z siedzibą główną w Niemczech – światowego lidera w zakresie produkcji specjalnych narzędzi skrawających, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego. Jesteśmy dostawcą dla takich klientów, jak: VW, TOYOTA, FIAT, AIRBUS, BOEING.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Miejsce pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego (sugerowane miejsce zamieszkania Bydgoszcz i okolice)