Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych. W CV (życiorys) prosimy o dopisanie następującej klauzuli; „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr. 133 poz. 883)".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny (Lakiernik, farby i lakiery, automotive)

Dirigo CoatingO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 07 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne w obszarze specjalistycznych powłok lakierniczych dla firm produkcyjnych branży automotive

  • Współpraca z zespołami technicznymi na lakierniach Klientów

  • Wdrażanie nowych powłok lakierniczych u Klientów, przeprowadzanie testów wspólnie z pracownikami lakierni, doradztwo techniczne

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z aplikacją powłok, uzyskiwaniem odpowiedniego połysku, wydajności itp.; analiza procesu aplikacji, wyszukiwanie i rozwiązywanie problemów

  • Testowanie powłok lakierniczych u klienta, opracowywanie odpowiednich receptur, pigmentacja materiałów lakierniczych

  • Kontrola jakości przygotowania powierzchni do procesu lakierniczego

  • Szkolenie klientów z zakresu technologii aplikacji w ich lakierniach oraz w Centrum Szkoleniowym, wdrażanie nowych produktów

  • Wsparcie techniczne zespołu handlowego

  • Promowanie wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość procesów lakierowania – warunek konieczny

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów technicznych i fachowe doradztwo Klientom

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność

  • Umiejętności samodzielnego planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenie i wsparcie w zakresie technicznym i sprzedażowym w Polsce oraz za granicą (organizowane przez Axalta Coating Systems)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stałą współpracę – projekty realizowane bezpośrednio dla Axalta Coating Systems

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy)

Dirigo Coating

Dirigo Coating wraz ze swoim partnerem biznesowym firmą Axalta Coating Systems - światowym liderem w produkcji wysokiej jakości farb i lakierów, poszukują pracownika na stanowisko współfinansowane przez dział Axalta Mobility Coatings.

Axalta Mobility Coatings - dywizja Axalty odpowiedzialna za systemy lakiernicze dedykowane dla kolei, pojazdów użytkowych, off-road oraz marine.

Więcej o nas na: www.axalta.com

Przewiń do profilu firmy