Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczny

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent i dystrybutor chemii budowlanej
    o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym
    poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko

    Doradca techniczny - kleje

    Miejsce pracy: Polska oraz kraje Europy Środkowej i Wschodniej

    Opis stanowiska:

    • Rozwój sprzedaży produktów do Klientów zajmujących się sprzedażą i układaniem parkietów i wykładzin oraz do Klientów branży stolarskiej
    • Nadzór nad realizacją założonych celów
    • Aktywne pozyskiwanie, opieka oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami
    • Zarządzanie zyskownością produktów i Klientów
    • Systematyczna analiza rynku i działań konkurencji
    • Tworzenie baz danych Klientów

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane)
    • Doświadczenie w sprzedaży do Klientów zajmujących się sprzedażą i układaniem parkietów oraz wykładzin i Klientów branży stolarskiej
    • Znajomość branży
    • Wiedza na temat procesów biznesowych w przemyśle
    • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz umiejętność prezentacji
    • Dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie
    • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office
    • Mobilność, dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie krajów Europy Środkowej i Wschodniej
    • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

    Oczekiwania interpersonalne:

    • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
    • Orientacja na Klienta i umiejętności budowania relacji
    • Samodzielność, inicjatywa i aktywność w działaniu
    • Otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania wyzwań
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym
    • Możliwość zdobywania doświadczenia na rynkach europejskich
    • Dostęp do najnowszych metodologii i rozwiązań biznesowych
    • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 ( Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.