Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1657 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczny

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 07.01.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Elesa+Ganter Polska, niekwestionowany lider w obszarze sprzedaży komponentów do maszyn i urządzeń przemysłowych, w związku z dalszym rozwojem poszukuje ambitnych kandydatów z regionu województwa: Opolskiego, Małopolskiego, Śląskiego, lub Dolnośląskiego na stanowisko:
    miejsce pracy: południowa Polska

    Opis stanowiska:

    • zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego
    • dbanie o długofalowe relacje z nowym i obecnymi Klientami na powierzonym terenie
    • realizacja spotkań handlowych
    • tworzenie ofert sprzedażowych
    • reprezentowanie firmy na targach branżowych
    • realizacja planów sprzedażowych w powierzonym regionie
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne (lub technikum) o kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
    • min. dwuletnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
    • doświadczenie pracy w branży komponentów technicznych dla przemysłu
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego, również technicznego
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność czytania rysunków technicznych, podstawy obsługi programów CAD
    • duża samodzielność i samodyscyplina
    • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
    • pewność siebie, energiczność
    • wysoka kultura osobista
    • gotowość do częstych podróży służbowych (4 dni w tyg.)
    Oferujemy:
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus premia za osiągane wyniki
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
    • ciekawe szkolenia w kraju i zagranicą
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • bardzo dobrą atmosferę pracy
    Jeśli jesteś pasjonatem/tką zagadnień technicznych, odpowiada Ci praca o mobilnym charakterze i szukasz firmy przyjaznej pracownikowi wyślij nam swoje CV ze zdjęciem, wraz z listem motywacyjnym klikając przycisk:
    Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. DZ. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."