Oferta pracy

Doradca Techniczny

Hensel PolskaO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Hensel jest niemieckim producentem systemów rozdziału energii elektrycznej z niemal 90 letnimi tradycjami. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rozdzielnic, puszek łączeniowych i dławnic. Jest uważany za specjalistę w dziedzinie wyjątkowo wymagających instalacji przemysłowych i komercyjnych. Mennekes jest światowym liderem rynku konektorów CEE i układów gniazd stosowanych w budownictwie i w przemyśle. Hensel Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem obu tych przedsiębiorstw w Polsce i obecnie poszukuje osoby na stanowisko:
Doradca TechnicznyNumer ref.: Miejsce pracy: region małopolski

Główne zadania na tym stanowisku:

  • współpraca z klientami (hurtownie, biura projektowe, firmy wykonawcze, przemysł)
  • realizacja planów sprzedaży
  • przygotowywanie wycen i ofert
  • prowadzenie szkoleń produktowych
  • organizacja promocji ogólnopolskich i lokalnych

Wymagania:

wysoka kultura osobista, prawo jazdy kategorii B, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie wykształcenie elektryczne i znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie i przyjazną atmosferę pracy
  • samochód służbowy, komputer przenośny i telefon komórkowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz prywatną opiekę medyczną
  • po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony
Jeżeli jesteś osobą uczciwą, kreatywną i godną zaufania. Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty i myślisz rozwiązaniami. Jeżeli chcesz solidnie pracować i dołączyć do zespołu sympatycznych, wzajemnie wspierających się ludzi, to jesteś osobą jakiej szukamy. Nie zwlekaj i wyślij swoje CV. Niezwłocznie skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i umówimy spotkanie.
Prosimy o dopisanie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Znowelizowany art. 221 § 1 Kodeksu Pracy”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy