Doradca Techniczny - Narzędzia Skrawające

Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy krajowym liderem w sprzedaży profesjonalnych narzędzi. Na rynku działamy od 1990 roku. W naszej pracy koncentrujemy się na dostarczaniu klientom skutecznych i kompleksowych rozwiązań technicznych. Założone cele realizujemy w 160-osobowym zespole specjalistów pracujących w 18 oddziałach.

W związku z rozwojem Działu Inżynieryjnego poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy na stanowisku:

DORADCA TECHNICZNY – NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE

woj. dolnośląskie (nr ref.: DT / 07-2020 / DS)
woj. śląskie (
nr ref.: DT / 07-2020 / SL)
woj. małopolskie (
nr ref.: DT / 07-2020 / MP)

Praca, którą oferujemy polega na wspieraniu swoją wiedzą i doświadczeniem naszych Handlowców w zakresie zastosowania nowoczesnych rozwiązań dotyczących narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania nowych linii technologicznych i obróbczych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów pomagamy w projektowaniu całościowych procesów technologicznych. Doradzamy jak obniżyć koszty produkcji i jednocześnie uzyskać jak największą efektywność. Oferujemy pomoc przy doborze narzędzi, a także w rozwiązywaniu konkretnych problemów technicznych i produkcyjnych w firmach naszych klientów.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • doradztwo techniczne w zakresie produktów czołowych światowych producentów narzędzi skrawających
  • planowanie i wdrażanie procesów technologicznych w zakresie obróbki skrawaniem
  • optymalizacja procesów produkcyjnych związanych z obróbką skrawaniem
  • przeprowadzanie testów narzędzi skrawających u klientów

OFERUJEMY:

  • samodzielną, ciekawą i pełną wyzwań pracę nad projektami w zespole inżynierów
  • stałą współpracę z wiodącymi producentami narzędzi
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia, powiązane
    z wynikami sprzedaży regionu
  • narzędzia wspierające wykonywanie zadań: samochód osobowy, laptop, telefon
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia techniczne

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków, bądź na stanowisku technologa lub narzędziowca lub ustawiacza maszyn lub inżyniera procesu lub pokrewnym
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: Technologia, Budowa Maszyn lub pokrewne)
  • znajomość zagadnień związanych z technologią obróbki skrawaniem w procesach produkcyjnych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej
  • umiejętność programowania obrabiarek będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • konsekwencja w realizacji zadań, elastyczność
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w pracy mobilnej

Przy doborze pracowników zwracamy szczególną uwagę na kwalifikacje i predyspozycje kandydatów, które odpowiadać powinny profilowi świadczonych przez nas usług. Osoby, które dołączą do naszego zespołu, będą miały okazję sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w nowatorskich projektach. Praca u nas daje możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi! Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji: www.eltech.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy