Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczny

  • Oświęcim, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej. Dowiedz się o nas więcej>>

    Miejsce pracy: Oświęcim
    DOR/1809/367/733

    Zadania:

    • Prowadzenie konsultacji i doradztwa technicznego w zakresie aplikacji produktów
    • Współpraca z istniejącymi i potencjalnymi klientami firmy przy wdrażaniu nowych produktów
    • Opracowywanie receptur aplikacyjnych
    • Wsparcie Pionu Handlowego w zakresie rozwoju współpracy z istniejącymi i potencjalnymi klientami
    • Współpraca z Pionem Badań i Rozwoju w zakresie weryfikacji proponowanych klientom rozwiązań oraz wprowadzanie na rynek nowych produktów
    • Utrzymywanie i budowanie stałych, długofalowych relacji z klientami
    • Analiza otoczenia rynkowego w zakresie jakości oferowanych produktów i ich właściwości aplikacyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej (preferowane w zakresie produkcji farb ,tynków itp.)
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę w grupie
    • Orientacja na klienta
    • Zdolności organizacyjne i analityczne
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę w doświadczonym zespole w Firmie o zasięgu globalnym
    • Samodzielność na stanowisku pracy
    • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną na bazie KPI
    • Samochód służbowy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Podnoszenie kompetencji przez udział w indywidualnie dopasowanych szkoleniach merytorycznych
    • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji poprzez udział w firmowej Akademii Językowej oraz dostęp do platformy e-learningowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego przez udział w nowych projektach od pierwszych dni pracy
    Nasza firma jest miejscem dla ludzi otwartych na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy. Wspieramy proces uczenia się naszych pracowników i otwieramy przed nimi nowe możliwości oczekując w zamian zaangażowania w realizację wspólnych projektów i inwestycji.
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i List Motywacyjny) poprzez wypełnienie ankiety rekrutacyjnej: