Do aplikacji prosimy załączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
TLC ŁOŻYSKA sp.j.

Doradca Techniczny

TLC ŁOŻYSKA sp.j.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 24 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu

  • Prowadzenie szkoleń

  • Opieka nad bazą wiedzy

  • Wsparcie techniczne personelu handlowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student 4-5 roku na kierunku: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka.

  • Znajomość branży przemysłowej w zakresie budowy maszyn lub utrzymania ruchu

  • Ciekawość rynku oraz związanych z nim trendów

  • Umiejętność analizy i wyciągania wniosków z informacji płynących z rynku

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Wysoki poziom samodzielności, dobra organizacja czasu pracy, kreatywność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość diagnostyki wibroakustycznej

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w młodym i zgranym zespole

  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia oraz dostęp do najnowszej wiedzy specjalistycznej)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

co to?