Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny

HYDROSOLAR WIELKOPOLSKA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa Klienta i rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym terenie

  • profesjonalne doradztwo i sprzedaż asortymentu branży instalacyjnej

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi Klientami Spółki

  • realizacja planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych Klientów

  • monitoring rynku inwestycji budowlanych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe - mile widziane techniczne lub branżowe

  • umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta

  • umiejętność pracy w zespole

  • praktyczna znajomość Ms Office

  • wysoka kultura pracy i samodzielność w działaniu

  • dynamizm, zaangażowanie i motywacja

To oferujemy

  • solidny proces wdrożeniowy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szereg szkoleń, wspierających Twój rozwój merytoryczny i kompetencyjny

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów

  • możliwość realizowania własnych wizji oraz pomysłów

  • karty medyczne i Multisport

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych i sanitarnych.

Chętnie rozpoczniemy współpracę z osobami ambitnymi, chcącymi poszerzać swoje umiejętności, wiedzę oraz które chcą zasilić szeregi Naszej Spółki i objąć stanowisko: Doradca Techniczny

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli wierzysz, że pozytywne nastawienie + wiedza i umiejętności = sukces

Jednocześnie jesteś osobą ambitną, sumienną i chcesz się rozwijać

TO NA CIEBIE CZEKAMY!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.