Oferta pracy

Doradca techniczny - Reprezentant techniczno-handlowy

AWAS-Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AWAS-Serwis Sp. z o.o. - firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży eksploatacji separatorów, układów podczyszczania ścieków, serwisu układów pompowych i utylizacji odpadów niebezpiecznych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Opis stanowiska:

  • pozyskanie klientów dla  sprzedaży usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy w zakresie:
    • czyszczenia separatorów substancji ropopochodnych (separatory deszczowe, separatory myjni)
    • czyszczenia separatorów tłuszczu i  skrobi
    • przeglądów separatorów
    • czyszczenia przepompowni deszczowych i sanitarnych
    • napraw i modernizacji przepompowni
    • odbioru i utylizacji odpadów niebezpiecznych z uwzględnieniem odpadów ropopochodnych i zanieczyszczonych substancjami ropopochodnymi
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientem i budowanie z nim dobrych relacji
  • przygotowywanie ofert handlowych, umów w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • uczestnictwo, obecność przy wykowywanych usługach w celu zapoznania klienta ze szczegółami wykonywanych prac
  • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynku
  • śledzenie rynku w obszarze i zakresie mogącym mieć wpływ na politykę sprzedażową firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług - mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług środowiskowych lub urządzeń wykorzystywanych w inżynierii środowiska
  • znajomość branży usług środowiskowych, sektora gospodarki odpadami lub wodno- kanalizacyjnego oraz przepisów dotyczących ochrony środowiska będzie dodatkowym atutem
  • dokładność i sumienność w realizacji postawionych celów sprzedażowych
  • umiejętność budowy dobrych relacji handlowych i negocjacji
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • inicjatywa, samodzielność i dynamizm w działaniu
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia wprowadzające
  • samochód służbowy, komputer, telefon
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń
  • możliwość szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy