Klikając w przycisk „Aplikuj” i wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Megaron S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami. Administratorem Twoich danych osobowych jest Megaron S.A. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Możesz się z nami skontaktować pod adresem Megaron S.A. ul. Pyrzycka 3 e, f 70-892 Szczecin.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny (rynek chemii budowlanej)

Megaron S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długofalowych relacji z wykonawcami

  • Doradztwo techniczne, prowadzenie szkoleń i prezentacji dla Klientów

  • Współpracę z dystrybutorami, inwestorami, wykonawcami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego

  • Pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów firmy

  • Monitorowanie rynku planowanych i realizowanych inwestycji oraz analizę konkurencji

Nasze wymagania

  • Umiejętność autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej

  • Doświadczenie w aktywnej pracy z Klientem - umiejętność budowania długofalowych relacji

  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu prac wykończenia wnętrz

  • Samodzielność w organizacji pracy własnej

  • Wysokie nastawienie na realizację celów

  • Wykształcenie średnie (budowlane lub pokrewne będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. B - czynne

To oferujemy

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia - w naszej firmie pracuje wiele osób z 20-letnim stażem, cenimy wiedzę osób, które znają nas „od podszewki” dlatego staramy się, aby pracowali z nami tak długo jak tylko jest to możliwe

  • Podpisujemy umowę o pracę - na czas nieokreślony.

  • Realny wpływ na rozwój firmy - cenimy innowacyjność i kreatywność, dlatego nowe pomysły są dla nas impulsem do zmian.

  • Prawo do błędu - wyznajemy zasadę, że „nie myli się tylko ten, kto nie pracuje”, dlatego ważna jest dla nas umiejętność przyznawania się do pomyłek, bo dzięki refleksji nad nimi możemy coś ulepszać.

  • Pakiet socjalny - dla każdego pracownika- paczki dla dzieci, bony na święta, dofinansowanie do wczasów, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki dla zatrudnionych osób.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia - samochód służbowy, telefon, laptop.