Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny - Serwisant (branża HVAC)

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów serwisowania, przeglądów i napraw,

  • obsługa klienta w zakresie pomocy technicznej,

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji napraw serwisowych oraz przepływu części,

  • serwis (uruchomienia, naprawy i konserwacje) urządzeń dostarczonych do serwisu jak i w terenie,

  • rozwój działalności serwisowej oraz optymalizacja procesów i efektywności,

  • rozpatrywanie reklamacji, ich klasyfikowanie oraz raportowanie wykonanych prac.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • konsekwencja w działaniu, nastawienia na rozwiązywanie problemów,

  • wysokie zorientowanie na cel, efektywność i sukces,

  • umiejętność skutecznej komunikacji,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • dyspozycyjność, celem odbywania delegacji służbowych (sporadycznie)

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę wśród najlepszych w branży z młodym i kreatywnym zespołem,

  • profesjonalne dwutygodniowe wdrożenie podzielone na część teoretyczną i praktyczną,

  • wsparcie techniczne i merytoryczne oaz regularne szkolenia branżowe,

  • atrakcyjny system wynagradzania z podstawą i przejrzystym systemem premii po okresie próbnym.

  • ogromną swobodę działań i dużą decyzyjność przy wsparciu przełożonego,

  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami w branży grzewczej,

  • realny wpływ na rozwój firmy oraz możliwość awansu

  • dofinansowanie do karty multisport oraz opieki medycznej,

  • cykliczne imprezy integracyjne,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

KIPI to marka należąca do firmy BTI Gumkowski Sp. z o.o. Sp.k., z siedzibą w Suchym Lesie, produkująca urządzenia grzewcze (www.kipi.pl).

W swojej ofercie posiadamy w urządzenia oparte na spalaniu biomasy m.in. palnik na pellet z obrotową komorą spalania, nagrzewnice powietrza, a także szereg urządzeń komplementarnych.

Współpracujemy z czołowymi producentami kotłów, a w naszej sieci dystrybucji znajduje się ponad 80-ęciu autoryzowanych instalatorów urządzeń grzewczych.

Nasze produkty spotkać można zarówno w gospodarstwach domowych jak i obiektach przemysłowych w kraju i za granicą.

Przewiń do profilu firmy