Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny - Serwisant

ALVO Sp. z o. o. Sp. k.

  • Południowa 21a, Śmigiel
    Śmigiel, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Południowa 21a

Śmigiel

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zgłoszeń krajowych i eksportowych

  • obsługa eksportowych zgłoszeń serwisowych

  • tworzenie raportów z przeprowadzanych działań

  • tłumaczenie instrukcji wymiany podzespołów (język angielski)

  • produktowe doradztwo techniczne

  • tworzenie instrukcji wymiany podzespołów przesyłanych Klientom

  • kompleksowa realizacja procesu przeglądów stołów operacyjnych

  • przeprowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń serwisowych oraz produktowych (język polski i angielski)

Nasze wymagania

  • wysoki poziom umiejętności technicznych i manualnych

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • umiejętność prowadzenia szkoleń

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym

  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • nawiążemy z Tobą współpracę w formie umowę o pracę,

  • będziesz objęta/y przyjaznym, profesjonalnym program adaptacyjnym oraz szkoleniami technicznymi, będziesz miał/a możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • będziesz pracował/a w inspirującym środowisku, w którym metody pracy oparte są na design thinking,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych na całym świecie,

  • Twoje wynagrodzenie uzależniamy od kwalifikacji i Twojego doświadczenia,

  • w środowisku pracy jakie tworzymy będziesz czuł się bezpiecznie,

  • gwarantujemy Tobie pakiet socjalny (min. premia świąteczna, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą lub inne formy spędzania czasu),

  • otrzymasz szybką pomoc finansową z zakładowej kasy zapomogowo-pożyczkowej do której warto się zapisać,

  • będziesz mieć możliwość przystąpienia do Grupowego ubezpieczenia oraz Opieki medycznej z szybką ścieżką rejestracji online.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

W ramach wykonywanych zajęć będziesz miał/a:

  • wybór sposobu usunięcia zgłoszonej usterki

  • wybór formy przedstawienia zagadnień w instrukcjach serwisowych

  • dowolność w sposobie prezentacji zagadnień technicznych na szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych