Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczny – Specjalista do Spraw Utrzymania Floty

  • Chełm, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Licząca się na rynku firma transportowa z Chełma, poszukuje energicznych ludzi którzy potrafią pracować z przyjemnością i odnajdują satysfakcję w tym co robią.

Specjalizujemy się w międzynarodowym i krajowym transporcie gazów, paliw oraz produktów chemicznych i spożywczych w cysternach drogowych.

Chętnie porozmawiamy z ciekawymi kandydatkami/kandydatami na operacyjne stanowisko:

Miejsce pracy: Chełm (okolice)

Opis stanowiska

  • rzetelne prowadzenie dokumentacji pojazdów
  • przyjmowanie i prawidłowe archiwizowanie zgłoszeń o awariach i naprawach planowanych
  • przekazywanie zgłoszeń do osoby kompetentnej lub realizowanie napraw w porozumieniu z osobami odpowiedzialnymi za dział techniczny
  • kontakt z dostawcami, monitorowanie rynku oraz przygotowywanie zapytań do dostawców i usługodawców
  • współpraca z innymi działami firmy w celu prawidłowej realizacji zleceń i wykonywania poleceń osób odpowiedzialnych za dział techniczny
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie komputerowym
  • regularne raportowanie o wynikach i efektach do osób odpowiadających za działalność działu technicznego
  • wykonywanie poleceń i raportowanie o wynikach pracy do kierownika działu zgodnie z ustalonymi zasadami
  • branie udziału w dyżurach i koordynacja napraw poza godzinami pracy biura w oparciu o sporządzony grafik dyżurów i w porozumieniu z mistrzem warsztatu

Wymagania

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat B, C+E mile widziane
  • znajomość języka obcego umożliwiająca na telefoniczne koordynowanie napraw poza granicami kraju
  • znajomość obsługi komputera, oprogramowania MS Office a także programów z obszaru TMS
  • wykształcenie techniczne
  • praktyczna wiedza dotycząca napraw pojazdów ciężarowych
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • motywacja, kreatywność, inicjatywa

Oferujemy

  • atrakcyjny premiowy system wynagradzania,
  • możliwość dołączenia do zgranego i doświadczonego zespołu specjalistów
  • stabilną pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w jednej z najszybciej rozwijających się firm transportowych na rynku
  • możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach

Chętni proszeni są o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ.

Siedziba działu zatrudnień: TSL Sp. z o. o. ul. Stephensona 5a, 22-100 Chełm

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).