Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny ds. OZE

GREEN M sp. z o.o.

umowa zlecenie
7 00017 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Głogów, Wołów, Legnica, Milicz, Wrocław, Jelenia Góra, Wałbrzych, Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko, Lubin, Zgorzelec

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • Sprzedaż fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji, carportów oraz energii

  • Przekazywanie kompletnej dokumentacji w celu realizacji montażu

  • Obsługa przydzielonych przez firmę klientów - lead's

  • Utrzymywanie relacji posprzedażowych, pozyskiwanie referencji

  • Merytoryczne doradztwo dla klienta

  • Raportowanie działań i sprzedaży przełożonemu

Nasze wymagania

  • Wysokiej kultury osobistej i biznesowej

  • Empatycznego podejścia do klientów oraz komunikatywności

  • Determinacji w dążeniu do celu i zaangażowania w codziennych obowiązkach

  • Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej - preferowane doświadczenie w dziedzinie OZE

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • Mobilność oraz gotowości do częstych wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny – wysokie prowizje od sprzedaży oraz bonusy za sukcesy sprzedażowe

  • Montaż wykonywany tylko przez bezpośrednich pracowników firmy - do 3 tygodni po podpisaniu umowy

  • Prowizja wypłacana zawsze terminowo w pełnej wysokości

  • Pierwsza instalacja w niskiej cenie - promocje wdrożeniowe

  • Leady sprzedażowe (szybko zaczniesz podpisywać pierwsze umowy)

  • Praca na własnych bazach klientów i skuteczny system rekomendacji

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy (Kierownik Regionalny)

  • Niezbędne akcesoria potrzebne do efektywnej pracy

  • Wsparcie merytoryczne i techniczne biura - back office

  • Wsparcie i wdrożenie w terenie przez doświadczonych specjalistów i handlowców oraz dyrektorów

  • Zatrudnienie w ramach umowy B2B, umowę zlecenie - umowa o pracę tylko po okresie próbnym dla najlepszych

  • Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży - cykliczne podnoszenie kompetencji

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Dodatkowy wyjątkowy produkt: sprzedaż energii

O nas

Jesteśmy wiodącym dostawcą instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz klimatyzacji na terenie całej Polski. To dzięki naszej kompleksowej obsłudze oraz wysokiej jakości usług naszych własnych ekip monterskich zdobyliśmy uznanie światowego lidera motoryzacji Mercedes Benz Polska oraz Volvo Cars Poland. Jesteśmy również twórcami wielu elektrowni słonecznych dla członków Agrounii.

Chcesz być częścią naszego zespołu i tworzyć z nami przyszłość?

- Od nas otrzymasz umówione spotkania i zaczniesz zarabiać od pierwszego miesiąca!

- Montaże wykonujemy wyłącznie na własnych ekipach monterskich.

- Wykonaliśmy już ponad siedemset instalacji w oparciu o system Solar Edge.

Nie masz doświadczenia? Napisz w wiadomość wysyłając CV. Porozmawiamy telefonicznie.