Oferta pracy

Doradca techniczny systemów zrobotyzowanych

RYWAL-RHC Sp. z o.o.O firmie

  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • montaż i uruchamianie stanowisk i systemów automatyzacji procesu spawania

  • montaż urządzeń peryferyjnych współpracujących z systemami

  • prace serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne z urządzeniami do automatyzacji spawania

  • przeprowadzanie prezentacji praktycznych uradzeń i systemów (wózki, obrotniki, pozycjonery, systemy spawania orbitalnego, kamery spawalnicze, itp...)

  • wsparcie lokalnych struktur sprzedaży w zakresie projektów automatyzacji spawania

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średniego technicznego

  • prawa jazdy kat. B

  • dyspozycyjności

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, dobrej organizacji pracy i samodzielności

Mile widziane

  • mile widziane uprawnienia SEP, doświadczenie z zakresu robotyki/automatyki

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy i premii uzależnionej od wyników

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego

  • możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego