Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczny w autoryzowanym serwisie samochodów

Biuro Doradcze

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Delik Sp. Jawna - Stabilna i doskonale rozpoznawalna firma handlowo-usługowa działająca z sukcesami od ponad 10. lat w branży motoryzacyjnej, poszukuje profesjonalisty z doświadczeniem lub bez (z odpowiednim potencjałem) do objęcia stanowiska:

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów autoryzowanego serwisu (w tym: praca z kalendarzem, planowanie pracy, przygotowanie zleceń, wystawianie dokumentów sprzedaży towarów i usług, rozliczanie napraw gwarancyjnych itd.)

  • udział w organizowaniu pracy zespołu Mechaników Samochodowych

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziany ukończony kierunek techniczny)

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy lub duży potencjał do pracy z klientem (dotyczy absolwentów)

  • znajomość budowy i zasad eksploatacji samochodów dostawczych i osobowych

  • dobra znajomość zasad profesjonalnej obsługi klienta w firmie usługowej

  • najwyższa staranność, rzetelność, odpowiedzialność

  • nienaganna kultura osobista

  • nastawienia na rozwój i samodoskonalenie

Mile widziane

  • znajomość systemów informatycznych wspomagających pracę serwisu samochodowego

Pracodawca oferuje

  • pracę w bardzo stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie

  • pewne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • udział w obszernym programie szkoleniowym

  • możliwość kontynuacji indywidualnego rozwoju zawodowego i szansę zaspokojenia ambicji zawodowych, w tym awansu

  • wynagrodzenie adekwatne do stawianych celów i osiąganych wyników

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy