Oferta pracy

Doradca techniczny w dziale sprzedaży

Pol-Met spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Akacjowa 1
    Stare Iganie (pow. siedlecki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Pol-Met spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.

Akacjowa 1

Stare Iganie (pow. siedlecki)

POL-MET to solidna i uznana marka, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budynków przemysłowych i halowych, a także realizacji indywidualnych projektów budowlanych.

W związku z nieustannym rozwojem firmy rekrutujemy osoby na nowe stanowiska

Opis stanowiska:

  1. Pozyskiwanie kontraktów budowlanych w zakresie generalnym jak i sprzedaży samych konstrukcji stalowych dla obszaru Polski od Mławy do Trójmiasta (cała szerokość kraju)
  2. Profesjonalne doradztwo dla klientów głównie odbiorców końcowych inwestorów
  3. Praca z klientami również bezpośrednio na budowach
  4. Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji
  5. Szczególna dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz wizerunek firmy
  6. Sporządzanie raportów handlowych dla zarządu

Wymagania:

  1. Bardzo dobra znajomość branży (hale przemysłowe o konstrukcji stalowej i mieszanej)
  2. Nienaganna prezencja
  3. Komunikatywność, zdolności trwałego nawiązywania kontaktów
  4. Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  5. Duże zaangażowanie, konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów
  6. Znajomość obsługi programów CAD, środowisko Office
  7. Umiejętność kosztorysowania
  8. Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  1. Umowę o prace + dodatki uzależnione od efektywności
  2. Niezbędne narzędzia pracy
  3. Dofinansowania do zajęć sportowych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  4. Możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy