Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczny w dziale Wyposażenia Warsztatu (Polska południowo-zachodnia)

PW AUTOS Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prezentacja i sprzedaż produktów w terenie,

  • prowadzenie negocjacji,

  • uruchomienia i szkolenia z obsługi urządzeń takich jak : wyważarki do kół, stacje do klimatyzacji, testery diagnostyczne,

  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w kontaktach z klientami,

  • wykształcenia średniego,

  • praktycznej umiejętności obsługi komputera,

  • zaangażowania i inicjatywy,

  • prawo jazdy kat B,

  • komunikatywności i dobrej organizacji pracy,

  • rzetelności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • chęci uczenia się,

  • doświadczenia w handlu wyposażeniem warsztatu lub chemią warsztatową będzie atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia produktowe oraz handlowe,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • premię roczną,

  • możliwość korzystania z rozbudowanego funduszu socjalnego,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej i wiodącej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PW AUTOS Sp. z o.o.

P.W. AUTOS to w 100% polska firma. W branży automotiv jesteśmy obecni od ponad 25 lat. Dostarczamy części zamienne i reagujemy na potrzeby klientów już w 84 miejscach w Polsce oraz kilkunastu na terenie Czech i Słowacji. W związku z rosnącymi potrzebami naszych klientów poszukujemy gotowych i chętnych do pracy pracowników. Aktualnie mamy wolne wakaty na stanowisko: Sprzedawca - Handlowiec.

Przewiń do profilu firmy

Region

poszukujemy pracownika na terenie Polski południowo-zachodniej.