Oferta pracy

Doradca techniczny w terenie

HAZET- WERKO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • na stanowisku doradcy technicznego będziesz podróżował samochodem demonstracyjnym wraz z partnerami handlowymi firmy i będziesz doradzał klientom-użytkownikom HAZET na miejscu

  • będziesz odpowiedzialny za szkolenia partnerów handlowych oraz współodpowiedzialny za realizację kampanii sprzedażowych i działań promujących sprzedaż

  • ponadto będziesz brał udział w targach i eventach dla klientów

Nasze wymagania

  • posiadanie co najmniej kilkuletniego doświadczenie na stanowisku doradcy technicznego/demonstratora, najchętniej w branży narzędziowej

  • biegła znajomość języka polskiego, a dodatkowo swobodna komunikacja w języku niemieckim lub angielskim co umożliwi Ci kontakt z centralą w Niemczech

  • przedsiębiorczy sposób myślenia i działania, a także doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • wysoki stopnień orientacji na cel i klienta, odpowiedzialność za wyniki, samodzielność i niezależność

  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju

To oferujemy

  • ciekawe stanowisko z dużą swobodą działania i podejmowania decyzji

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • szkolenia wdrożeniowe w Niemczech oraz w Polsce, a także wsparcie ze strony kompetentnych i zmotywowanych współpracowników

  • niezbędne narzędzia pracy (IPad, Laptop)

  • Benefity

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

HAZET- WERK

HAZET to firma rodzinna, która od ponad 150 lat odnosi sukcesy w branży narzędziowej. Wykorzystując innowacyjne pomysły i najnowocześniejsze technologie, firma produkuje wysokiej jakości narzędzia ręczne i specjalne. Znajdują one zastosowanie w przemyśle samochodowym, maszynowym, przy budowie silników, w przemyśle i handlu, a także w dziedzinie energii odnawialnych.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do przesłania aplikacji w języku niemieckim lub angielskim z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia oraz najwcześniejszą możliwą datą rozpoczęcia pracy.

Aplikacje w języku polskim nie będą rozpatrywane