Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1224 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczny

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudni na stanowisko:

    Region: wielkopolski, pomorski

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
    • Identyfikacja potrzeb i obsługa klienta
    • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne
    • Znajomość obsługi komputera
    • Zdolności techniczne
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Gotowość do częstych wyjazdów do klientów
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Forma zatrudnienia - umowa o pracę
    • Samodzielną i bardzo ciekawą pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w młodym zespole
    • Samochód służbowy, telefon, notebook

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."